Aktualności

2017-06-07 09:31:05

Polimex Profil regularnie wspiera różne lokalne inicjatywy

Polimex Profil regularnie wspiera różne lokalne inicjatywy.

Po raz kolejny Firma została jednym z patronów soleckich Biegów Ulicznych im Burmistrza Antoniego Nawrockiego oraz aktywnie wspiera akcję towarzyszącą poznaj Solec Kujawski za 50% ceny. Dzięki tej inicjatywie można zasmakować w atrakcjach Naszego Miasta na nowo. A efekty? – coraz więcej uśmiechniętych rodzin zaangażowanych w imprezę. W tym roku może zobaczymy w sumie 1000 biegaczy?

Udział‚ pracowników Firmy w imprezie jest oczywiście fundowany przez Polimex Profil – pracowników prosimy o zgłaszanie się w biurze.

Szczegóły imprezy na frit.pl

Do zobaczenia na starcie (oczywiście my biegniemy również)

Marlena i Waldek Latoń

 

Bieg ukończony, nagrody rozdane - czas na podsumowanie.

Firma Polimex Profil dziękuje i jednocześnie gratuluje organizatorom przygotowania wspaniałej imprezy biegowej jaki i imprezy towarzyszącej Solec Kujawski za 50%. Jest nam bardzo miło, że mogliśmy tak aktywnie wspomóc to przedsięwzięcie i zobaczyć uśmiech wśród wielu mieszkańców naszego Miasta i przyjezdnych gości. Naszą firmę reprezentowało w biegu wielu pracowników. Chcemy pogratulować wspaniałych wyników wszystkim a szczególne gratulacje kierujemy do naszego kolegi Sławka Zalecha, który w kategorii najszybszych soletczan znalazł się na podium.

Było nam ogromnie miło, że część naszych parnerów handlowych również stawiła się na starcie tego biegu. 

Wszystkim gratulujemy, dziękujemy za wspaniałą zabawę i do zobaczenia za rok   

Szczegóły, wyniki imprezy na frit.pl

 

 

  

tylkopianka charytatywnietylkopianka charytatywnie