Produkty

Piankę spotkać możemy niemal na każdym kroku. Kojarzy nam się z czymś miękkim, komfortowym, wygodnym. Proponując piankę naszym klientom staramy się zrozumieć jego potrzeby, maksymalnie wniknąć w postawione przed nami zadanie i zaproponować dobre i przemyślane rozwiązania. Żeby ułatwić naszym partnerom sprecyzowanie potrzeb i maksymalnie skrócić realizację projektu, podzieliliśmy obszar naszego działania na cztery główne nurty. Codziennie pracujemy nad optymalizacją procesów i podnoszeniem jakości świadczonych usług.

 

FURNITURE
Inspirowani projektami naszych klientów, proponujemy, doradzamy i tworzymy wysokiej jakości rozwiązania dla szeroko rozumianego przemysłu mebli tapicerowanych. O ile klient wyraża taką chęć, stajemy się częścią projektu odpowiedzialną za dobór pianki oraz technologii dla uzyskania optymalnego rozwiązania. Proponujemy piankę w każdej możliwej postaci – bloków, płyt, formatek, kształtek i elementów łączonych z pianek lub innych elementów około tapicerskich. Dzięki dostępowi do materiałów wielu producentów pianek w Polsce i całej Europie nasze możliwości ich doboru są praktycznie nieograniczone.

 

DREAM and MEDIC
Opracowujemy i dostarczamy nowoczesne i bardzo komfortowe rozwiązania dla producentów materacy. Połączenie specjalistycznych pianek wysokoelstycznych, trudnopalnych, termoelastycznych z wysokiej jakości sprężynami typu bonell lub pocket, pozwalają osiągnąć szeroki wachlarz wkładów materacowych. Naszymi partnerami w tego rodzaju projektach są zarówno producenci standardowych materacy jak i materacyków niemowlęcych dziecięcych oraz medycznych. Posiadamy wszelkie certyfikaty uprawniające do używania tych materiałów we wszystkich wspomnianych gałęziach.

 

TECHNIC
Rozwijamy się przez nowe wyzwania. Poszukując ciekawych, nowych zastosowań dla posiadanego parku maszynowego, rozwijamy współpracę w dziedzinie technicznych zastosowań dla pianek. Powołaliśmy dział technologiczno-wdrożeniowy, który otwarty na potrzeby rynku w zakresie opakowań dla elektroniki, filtracji, motoryzacji, akustyki pozwolił rozwinąć współpracę z partnerami w tym zakresie. Naszą zaletą jest ogromna elastyczność, która pozwala podejmować zarówno duże jak i małe projekty, często bez konieczności inwestycji w kosztowne formy i narzędzia. Naszymi klientami stali się krajowi potentaci w zakresie serwisu sprzętu elektronicznego czy filtracji cieczy.

 

HOME
Pianki goszczą w naszych domach. Spełniają rozmaite funkcje w kuchni, łazience czy garażu. Codzienne obowiązki domowe również inspirują do nowych poszukiwań. Stąd zrodził się Dział Produkcji piankowych kształtek wykorzystywanych w gospodarstwach domowych. Zmywaki, gąbki, myjki dla dzieci, gąbki samochodowe to finalne produkty naszych partnerów. Paleta ciekawych barw, wymyślnych kształtów, specyficznych struktur pianek w połączeniu z optymalizacją i maksymalnym wykorzystaniem materiału pozwalają proponować ciekawe i konkurencyjne produkty.